Dekoracje z białych dyni- sesja dla magazynu Weranda

     Ta sesja powstała w przepięknych wnętrzach Pałacu Kamieniec  Jeśli wybieracie się na Dolny Śląsk – to jest to miejsce, które warto odwiedzić, zarezerwować tam nocleg i koniecznie zjeść coś w lokalnej restauracji. Zdjęcia z tej sesji idealnie oddają charakter tego miejsca. Jest przepięknie urządzone, z wielkim smakiem i dbałością o każdy szczegół- będziecie zachwyceni. Obiecuję.  

Kiedy już będziecie w Pałacu- bezwzględnie musicie też odwiedzić oddalone o parędziesiąt kilometrów  urokliwe miasteczko Bardo a w nim najpiękniejszy sklep z porcelaną i innymi akcesoriami do dekoracji jaki widziałam w Polsce. Kredens Babci Heli.

     Właścicielka tego sklepu- Kasia Kowalczyk- jest autorką wielu dekoracji- pokazanych na dzisiejszych zdjęciach. Jej kreatywność jest tak wielka jak miłość do pięknych przedmiotów, których w jej sklepie znajdziecie tysiące. A jeśli będziecie mieli wielkie szczęście może Kasia zaprosi Was do swojego domu- najpiękniejszego w Bardzie- otoczonego jeszcze piękniejszym ogrodem z którego pochodzą wszystkie dynie i kwiaty prezentowane na dzisiejszych zdjęciach. 

      Mnie się udało być parę razy gościem Kasi i jej męża Arka i z zachwytu nad ich kreatywnością powstało wiele moich sesji, m.in TA lub TA . Uwielbiam tą dwójkę wspaniałych ludzi z ich fotogenicznym kotem, ogródkiem pełnym kur i królików oraz wspaniałym synem Bartkiem, który z wielką radością odstępuje mi swój pokój za każdy razem kiedy nocuję w ich cudownym domu. 

    Warto wspomnieć, że dzisiejsza sesja powstała na zlecenie magazynu Weranda i opublikowana została w listopadowym numerze tego miesięcznika. Jedno ze zdjęć z sesji trafiło też na okładkę magazynu. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie- obsłudze i właścicielom Pałacu, Kasi i Arkowi Kowalczyk oraz Redakcji Werandy. To dzięki Wam mogę tworzyć piękno. A Wam moi czytelnicy- dziękuję, że cały czas tu już od prawie 10 lat jesteście. Jeśli czytacie jeszcze moje teksty- to proszę zostawcie komentarz- będzie mi niezmiernie miło przeczytać, kto tu jeszcze zagląda. 

15 Komentarzy Dekoracje z białych dyni- sesja dla magazynu Weranda

 1. Marta

  Regularnie oglądam Twoje zdjęcia i czytam Twoje teksty z ogromną przyjemnością. Bo Ty masz nie tylko talent fotograficzny i kulinarny, ale też literacki. Pięknie piszesz. Pisz więcej. Uwielbiam Twoje teksty tak samo jak zdjęcia i przepisy.

  Odpowiedz
  1. Kinga GreenMorning.pl

   Dziękuję Marto,
   Bardzo mi miło, że czytasz to co piszę- to zawsze jest inspiracją, żeby znaleźć czas w moim zabieganym ostatnio życiu aby pisać więcej dla Ciebie innych którzy tu zaglądają.

   Odpowiedz
 2. Eulalia

  Jestem na bieżąco ze wszystkim, co pojawia się na blogu. Zawsze też kiedy jestem w Polsce wracam z magazynami, w których znajduję Twoje zdjęcia, które niezmiennie mnie urzekają.

  Odpowiedz
 3. Anita

  Zgadzam się z przedmówczyniami – dekoracje są przepiękne! Uwielbiam w nich to, że są utrzymane w jasnej kolorystyce, która świetnie pasowałaby do mojej nowej kuchni. Swoją drogą jestem z niej bardzo zadowolona, a w szczególności ze sprzętu AGD pod zabudowę.

  Odpowiedz
 4. CookUp

  Fajnie pokazane, że niektóre warzywa mogą służyć również jako ciekawa dekoracja na kuchennym stole – ale i nie tylko. Bardzo ciekawa sesja pełna inspiracji i pomysłów!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *