Zielone Koktajle- sesja dla magazynu Moje Gotowanie

    Witam serdecznie, dziś przepis na mój ulubiony zielony koktajl. Dodam, że obecnie ulubiony- bo moje sympatie w tym względzie potrafią się dość często zmieniać. Dlaczego? Może dlatego, że piję zielone koktajle bardzo często i staram się aby nie popadać w rutynę i dostarczać organizmowi cały wachlarz wartości odżywczych?
        Prezentowane dziś zdjęcia i przepis pochodzą z mojej stałej autorskiej rubryki w magazynie Moje Gotowanie. Już od 20 lutego znajdziecie w kioskach marcowe wydanie magazynu a w nim przepisy na wszystkie przedstawione  na dzisiejszych zdjęciach zielone koktajle oraz sporą garść informacji jak z głową przejść na marcowy zielony detoks. A wszystko to aby uniknąć lub pozbyć się marcowej chandry i z pełną energią ruszyć ku wiośnie. Niech Moc będzie z Wami- Wszystkiego Zielonego Wam życzę!!!

9 Komentarzy Zielone Koktajle- sesja dla magazynu Moje Gotowanie

  1. Kinga GreenMorning.pl

   Joasiu- oczywiście, że ma, tylko staram się je za każdym razem troszeczkę przesunąć.

   Odpowiedz
 1. Ala

  Jak zawsze czapki z głów i szczęka na podłodze. Kingo masz talent -zdjęcia przepiękne, a przepisy zawsze w deseczkę 🙂

  Odpowiedz
 2. Marta

  Witam, uwielbiam wartościowe koktajle odżywcze i ostatnio na wielu portalach o zdrowiu natknęłam się na informację o tym, że ogórek blokuje wchłanianie kilku witamin, na pewno witaminy C ale też kilku innych. Nie umiem zdementować czy potwierdzić tej informacji w 100% bo wszyscy dobrze wiemy jak to dziś jest z rzetelnością i prawdziwymi informacjami w internecie. Mimo wszystko, na wszelki wypadek ogórka jem raczej w wersji solo, zawsze jednak korcą mnie takie połączenia jak choćby waśnie Pani Koktajl. Czy Pani, Pani Kingo, nie natknęła się na podobne informacje odnośnie ogórka?
  Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 3. Thomas

  Bardzo lubię różne owocowe koktajle. Te z zielonych owoców są jednak dla mnie najbardziej orzeźwiające. Koktajle pokazane tutaj na zdjęciach wyglądają wspaniale, idealne na powrót wiosny. Super! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *