Zielone Gałązki na Święta- sesja dla magazynu Country

Moi Drodzy Czytelnicy, życzę Wam serdecznie pięknych Świat Bożego Narodzenia. Niech będą takie jakie sobie wymarzycie. Może dla części z Was będą takie jak na poniższych zdjęciach?

Pełne dekoracji z wykorzystaniem elementów natury. Ci którzy stale śledzą tu moje zdjęcia- wiedza, że uwielbiam wykorzystywać tyle natury ile to tylko możliwe w moich sesjach. 

Uważam, że Natura jest najpiękniejszym designerem i wszystko co stwarza z założenia jest piękne i fotogeniczne. Dlatego najczęściej swoich inspiracji szukam na spacerach w lesie i na łąkach czy polach. 

Uwielbiam kiedy porą świąteczną, w domu pachnie nie tylko piernikiem i bigosem ale również iglastymi gałązkami wszelkiego rodzaju. 

Nie ograniczam się do świerku- sięgam po cyprysy, cisy, sosny(szczególnie lubię syberyjska z długimi miękkimi igłami), jodły czy modrzewie (choć te ostatnie rzadko potrafią dotrwać zielone do końca grudnia).  

Może zainspiruje też Was aby w tym roku obok plastikowych świecidełek użyć do dekoracji pachnących i zielonych gałązek?

Ściskam serdecznie i wracam do gotowania wegetariańskiego bigosu. Jeśli chcecie znać mój przepis znajdziecie go TUTAJ. 

2 Komentarzy Zielone Gałązki na Święta- sesja dla magazynu Country

  1. Małgosia z Akacjowego Bloga

    Piękna sesja, bardzo klimatyczna. Kingo życzę Ci dobrego czasu spędzonego na własnych warunkach. Po Twój przepis chętnie sięgnę w przyszłości, bo mój bigos wege już ugotowany. Pozdrawiam serdecznie, uściski!

    Odpowiedz
  2. Ala

    przepiękne i dekoracje i zdjęcia. a ten bigos to najlepszy jaki zrobiłam, a znam inne też wspaniale , ale ten jest jak ambrozja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *