Konkurs urodzinowy- ogłoszenie wyników.

IMG_4625fb-horz

Moi Drodzy,

Pragnę zacząć od tego, że szalenie podobały mi się wszystkie konkursowe wpisy. Doceniam inwencję i ogrom pracy włożony w każdy post. Mam nadzieję, że napisanie go było dla wielu z Was wartością samą w sobie, że pomogło w krótkiej (lub dłuższej) retrospekcji Waszej drogi fotograficznej. Wydaje mi się, że wszyscy dostrzegliście i doceniliście jak duże postępy zrobiliście i że kroczycie we właściwym kierunku. Dziękuję jeszcze raz, że dane mi było odbyć tą podróż razem z Wami.

A teraz już do rzeczy: mój urodzinowy konkurs wygrała… !!! … Zuzia z bloga „Chili, czosnek, oliwa” tym oto wpisem. (Zuzia proszę napisz do mnie na prv. ustalimy szczegóły spotkania).

Czym mnie ujęła Zuzia? Swoją wielką determinacją w dążeniu do celu oraz tym, że jej droga  tak bardzo przypomina mi moją własną.  Jej post był przemyślany, uporządkowany i zawierał wiele przydatnych informacji dla innych początkujących fotografów. Widać, że Zuzia jest zdolna, zdeterminowana i pracowita a to moim zdaniem mieszanka gwarantująca sukces (nie tylko w fotografii). Zuzia także pokazała, że analizuje swoje błedy, wyciąga wnioski i prze jak burza do przodu w swojej przygodzie z fotografią kulinarną. Postanowiłam jej w tej podróży przez jakiś czas potowarzyszyć. Myślę, że będzie to z korzyścią dla nas obu :))) Nie wiem, czy uda mi się sprostać wszystkim oczekiwaniom Zuzi (z paroma rzeczami wymienionymi na jej liście sama mam problemy) ale na pewno spróbuję jej pomóc na tyle – ile potrafię. Już się nie mogę doczekać naszego spotkania bo wiem, że będzie ono bardzo inspirujące. Mam nadzieję, że tak samo dla Zuzi jak i dla mnie.

A teraz dalsze wyróżnienia:

Olimpia– za piękny osobisty wpis, który bardzo mnie ujął.

Elf w kuchni– za kompendium posiadanej wiedzy fotograficznej podane w przystępny sposób oraz bliski memu sercu weganizm.

Zapach domu– za ciekawy małżeński dwugłos.

Food to warm the soul– za to, że  z jej wpisu przemówiła do mnie osoba nietuzinkowa i interesująca.

Karmelitka– ponieważ jestem pewna, że moja wiedza pomoże Adriannie uczynić duży postęp w krótkim czasie.

Wszystkim ww. osobom przyznaję kupony rabatowe na moje kursy. Pamiętajcie, że można je wykorzystać tylko do 15 listopada i że na kursy u mnie trzeba zapisywać się z dużym wyprzedzeniem bo terminy z reguły są bardzo obłożone. Poproszę Was o kontakt mailowy. Prześlemy Wam kupony rabatowe wraz ze szczegółowymi informacjami jak ich użyć.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, gratuluję zwycięzcom a pozostałym jeszcze raz dziękuję za udział w konkursie.

Kinga

10 Komentarzy Konkurs urodzinowy- ogłoszenie wyników.

  1. Zuzia z Chilli, Czosnek i Oliwa

    Wow, bardzo bardzo dziękuję! Serce mi wali, na twarzy mam rumieńce, a także wieeeelki uśmiech! Bardzo się cieszę, że będę mogła się z Tobą spotkać, jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się już doczekać! Oczywiście wysyłam do Ciebie maila. Serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym:)

    Odpowiedz
  2. Pingback: Zupa z pieczonych pomidorów z kukurydzą | food to warm the soul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *