Zupa krem z czerwonej kapusty i sesja dla magazynu Country

Dziś dzielę się z Wami kadrami z pięknej fioletowej sesji dla magazynu Country oraz przepisem na pyszną rozgrzewająca zupę z czerwonej kapusty.

Sesja wraz z przepisami ukazała się w lutowym numerze właśnie dostępnym już na rynku, więc jeśli macie ochotę ugotować inne przysmaki z dzisiejszych zdjęć zapraszam do kiosków lub po wydanie online. 

Znajdziecie w nim oprócz przepisu na zupę, (którym dzięki uprzejmości redakcji dzielę się z Wami tutaj)- również przepisy na : Modre gołąbki z kaszą gryczaną i grzybami, Fioletowy „Eliksir Młodości”, kiszoną z chili i czerwonym pieprzem kapustę i kapuściane kofty (czyli wege pulpety) z fioletowym sosem i surówkę z czerwonej kapusty z awokado i granatem.  Smacznego!

2 Komentarzy Zupa krem z czerwonej kapusty i sesja dla magazynu Country

 1. Małgosia z Akacjowego Bloga

  Najchętniej wskoczyłabym w te zdjęcia 😀 Co za cudne fiolety! Wszystkie propozycje kulinarne bardzo mnie interesują, więc skorzystam Kingo z Twojego polecenia. To ciekawe, że modra kapusta zazwyczaj jest używana w kuchni jako dodatek. Tu w głównej roli zaprezentowała się szczególnie kusząco. Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Odpowiedz
  1. Kinga GreenMorning.pl

   Tak, wiele warzyw może być głównym bohaterem w naszej kuchni. Jako wegetarianka odkrywam to od lat. Ale czerwona kapusta zaskoczyła nawet mnie samą.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *