Warsztaty w Dublinie

leaflet_food_photography_workshop1-horz
Witam serdecznie moi Drodzy Czytelnicy. Wróciłam już z Sycylii gdzie fotografowałam dla In Campagna ale o tym innym razem (niebawem). Teraz mam dla Was małe zaproszenie, szczególnie dla tych ,którzy mieszkają na Wyspach Brytyjskich. Jakiś czas temu Lukas z PhotoWalkExpedition zaproponował mi zrobienie warsztatów fotografii kulinarnej w Dublinie. Ich firma organizuje fotograficzne wyjazdy do naprawdę ciekawych zakątków świata, zajrzyjcie tam koniecznie. Tym razem postanowili zorganizować jednak nie ekspedycję a warsztaty fotograficzne na miejscu (ze mną!).

     W pierwszej chwili zawahałam się czy dam radę poprowadzić warsztaty po angielsku, bo to naprawdę duże wyzwanie nauczać w obcym języku.  Ale po telekonferencji na skype okazało się, ze mój angielski jest wystarczająco dobry dla Irlandczyków więc… zamknęłam oczy, zatkałam nos i … skoczyłam na głęboką wodę. Irladio- Przybywam!

      Jeśli ktoś z was ma ochotę na moje warsztaty w Dublinie 22 i 23 marca- serdecznie zapraszam, cały czas zbiera się grupa (nie będzie duża, maximum 12 osób). Zapowiadają się 2 dni bardzo intensywnego szkolenia. Pierwszego dnia teoria, drugiego fotografujemy w znanej dublińskiej restauracji „SoulFull Bistro”. Warsztatom patronuje Vegetarian Society of Ireland.

     Wg. mnie kurs jest odpowiedni zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów. Moja wiedza o kompozycji i stylizacji przyda się każdemu bez względu na jakim etapie swojej przygody z fotografią się znajduje. Zajęcia praktyczne będą wykonywane w małych podgrupach a to pozwala na dużą elastyczność i indywidualne podejście. Nie trzeba mieć nie wiadomo jak drogiego sprzętu fotograficznego- za to trzeba mieć wiele chęci i determinacji a wyjedziecie z tych warsztatów bogatsi nie tylko o wiedzę ale przede wszystkim zainspirowani aby praktykować jedną z najtrudniejszych a zarazem najbardziej fascynujących dziedzin fotografii- fotografię kulinarną.

      Warsztaty mają bardzo przyzwoitą cenę, jeśli zdecydujecie się do końca lutego- zapłacicie tylko  332 Euro (za dwa dni). Wszystkie informacje nt. jak się zapisać i więcej szczegółów o warsztatach ZNAJDZIECIE TUTAJ.

To jak? Do zobaczenia w Dublinie??? leaflet_food_photography_workshop3-horz

ps. Dzisiejsze zdjęcia to ulotka PhotoWalkExpedition reklamująca warsztaty.

5 Komentarzy Warsztaty w Dublinie

 1. Izunia

  No to ja się zastanowię, choć przyznam szczerze to się wybierałam na wakacje na indywidualny do ciebie kurs. Co lepsze?

  Odpowiedz
  1. Kinga GreenMorning.pl

   Zawsze lepiej indywidualnie, bo cały czas poświęcam Tobie ale z drugiej strony w grupie kursanci uczą się nie tylko ode mnie ale sami od siebie też.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *