Święta w kolorze Srebrzystego Świerku

Witam serdecznie. Dziś przychodzę do Was z życzeniami świątecznymi. Chciałabym życzyć Wam Radosnych Świąt ale wiem, że dla wielu z Was nie będą one takie wesołe. 

Życzę Wam więc czasu, w którym choć na chwilę uwolnicie się od trosk, odetchniecie, naładujecie baterie, popatrzycie na sytuację z dystansu, może nawet zyskacie nową perspektywę. 

Tam gdzie wojna i kłótnie- życzę pokoju lub choćby zawieszenia broni- jak podczas słynnego Rozejmu Bożonarodzeniowego w 1914 roku, kiedy to w okopach pod Ypres w Belgii, żołnierze niemieccy i brytyjscy 24 grudnia odłożyli broń i na ziemi niczyjej pomiędzy zasiekami, wspólnie jedli, śpiewali kolędy i grali w piłkę. 

Tam gdzie ból i choroba- życzę wytchnienia, ukojenia, odpoczynku oraz chwil z których można czerpać siłę i ukojenie.

 Tam gdzie żałoba- życzę dużo akceptacji oraz przestrzeni na spotkanie się ze stratą, bólem, smutkiem, niezgodą. Otwarcia na to, że jeśli nie jesteś OK w te święta to to jest OK. 

Dla wszystkich, którzy te święta przeżywają w życiowych kryzysach (a ostatnio bardzo dużo wokół mnie takich ludzi) ślę życzenia nadziei. Niech te święta będą jak uniesienie głowy po długim marszu w ciemnej dolinie i dostrzeżenie, że właśnie z najciemniejszych dolin najlepiej można dostrzec blask srebrzystych gwiazd- a szczególnie tej jednej- Wigilijnej. 
Spokoju Moi Drodzy i wytrwałości! Ściskam mocno!
Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie…

PS. Zdjęcia pochodzą z sesji wykonanej na zlecenie Magazynu Weranda wykonane we współpracy z Kasią Kowalczyk. Dziękuję bardzo. 

8 Komentarzy Święta w kolorze Srebrzystego Świerku

 1. Mekhala

  Bardzo piękne życzenia i trafiające w samo sedno. Ja też życzę Ci pomyślności, spokoju i wielu wspaniałych inspiracji, którymi się z nami dzielisz.

  Odpowiedz
 2. Ala

  Piękne życzenia Kingo, piękne zdjęcia, pięknej kobiety o najpiękniejsze duszy.
  Uwielbiam do Ciebie zaglądać Kingo, każda wizyta tu u Ciebie ładuje moje baterie wiary dobro, piękno

  Odpowiedz
 3. MichałP

  Super wpis i super ozdoby. Taki lekko pastelowy zielony pięknie wpisuje się w czas świąt i buduje naprawdę niepowtażalny klimat – to najpiękniejszy czas w roku. Pozdrawiam.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *