Mój mały-duży sukces

         Moim Drodzy, dziś chcę się Wam pochwalić. Właśnie się dowiedziałam, że moja kapuściana sesja została wyróżniona i wpisana na tzw. “shortlistę” w największym konkursie fotografii kulinarnej w Europie, Pink Lady Food Photographer Of The Year.  Zostałam wyróżniona w prestiżowej kategorii “food stylist”.

      Na konkurs nadesłano prawie 10 tys. zdjęć z aż 77 krajów z czego jury wybrało paręset na tzw shortlistę we wszystkich parunastu kategoriach. To wielki sukces i docenienie, znaleźć się wśród wybrańców. Całą galerię wyróżnionych zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ.

    A na koniec, że swojej strony chciałam bardzo pogratulować Gabrysi Sowie i Joli Balickiej- dwóm innym Polkom, które zostały wyróżnione w tej samej kategorii co ja. Dziewczyny- trzymam za Was kciuki.

19 Komentarzy Mój mały-duży sukces

 1. Ania

  Ogromne gratulacje Kingo! Idziesz jak burza! Tak trzymaj 😁Miło słyszeć, że jesteś doceniana nie tylko przez Twych fanów, lecz także fachowców.

  Odpowiedz
 2. Joanna

  Bardzo serdecznie gratuluję! I wcale mnie to wyróżnienie nie dziwi, ta sesja jest oryginalna i urocza, jak wszystko co Pani robi. Wizyty na Green Morning zawsze poprawiają mi nastrój. Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 3. Ala

  Bo Kingo ty jesteś najlepszym z najlepszych fotografem 🙂 i nawet na torturach zdania nie zmienię, o nie nie 😀 A i potrafisz jeszcze nauczyć innych robić piękne zdjęcia
  Jesteś najlepsza i do tego masz najlepsze serce 🙂

  Odpowiedz
 4. Beata Sz-P

  Gratulacje ogromne. Podzwi i szacunek. I ogromna inspiracja dla mnie. Zdjęcia cudne i nagroda słusznie przyznana. A co najpiękniejsze widać w tych zdjęciach prawdziwie włożone serce, miłość i pasje. I przyjemność, którą Ci fotografowanie sprawia. To się po prostu czuje w tych zdjęciach. Niech tak zawsze będzie. Howk!

  Odpowiedz
 5. Shirin

  Ależ jestem dumna z mojej nauczycielki!!! Nie mogło być inaczej! Mój drugi powód do dumy na tej liście to Emi (konkolpolny) – dwie osoby na właściwym miejscu 💜 Trzymam kciuki!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *