Mój mały-duży sukces

         Moim Drodzy, dziś chcę się Wam pochwalić. Właśnie się dowiedziałam, że moja kapuściana sesja została wyróżniona i wpisana na tzw. „shortlistę” w największym konkursie fotografii kulinarnej w Europie, Pink Lady Food Photographer Of The Year.  Zostałam wyróżniona w prestiżowej kategorii „food stylist”.

      Na konkurs nadesłano prawie 10 tys. zdjęć z aż 77 krajów z czego jury wybrało paręset na tzw shortlistę we wszystkich parunastu kategoriach. To wielki sukces i docenienie, znaleźć się wśród wybrańców. Całą galerię wyróżnionych zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ.

    A na koniec, że swojej strony chciałam bardzo pogratulować Gabrysi Sowie i Joli Balickiej- dwóm innym Polkom, które zostały wyróżnione w tej samej kategorii co ja. Dziewczyny- trzymam za Was kciuki.

19 Komentarzy Mój mały-duży sukces

 1. Ania

  Ogromne gratulacje Kingo! Idziesz jak burza! Tak trzymaj ?Miło słyszeć, że jesteś doceniana nie tylko przez Twych fanów, lecz także fachowców.

  Odpowiedz
 2. Joanna

  Bardzo serdecznie gratuluję! I wcale mnie to wyróżnienie nie dziwi, ta sesja jest oryginalna i urocza, jak wszystko co Pani robi. Wizyty na Green Morning zawsze poprawiają mi nastrój. Pozdrawiam!

  Odpowiedz
 3. Ala

  Bo Kingo ty jesteś najlepszym z najlepszych fotografem 🙂 i nawet na torturach zdania nie zmienię, o nie nie 😀 A i potrafisz jeszcze nauczyć innych robić piękne zdjęcia
  Jesteś najlepsza i do tego masz najlepsze serce 🙂

  Odpowiedz
 4. Beata Sz-P

  Gratulacje ogromne. Podzwi i szacunek. I ogromna inspiracja dla mnie. Zdjęcia cudne i nagroda słusznie przyznana. A co najpiękniejsze widać w tych zdjęciach prawdziwie włożone serce, miłość i pasje. I przyjemność, którą Ci fotografowanie sprawia. To się po prostu czuje w tych zdjęciach. Niech tak zawsze będzie. Howk!

  Odpowiedz
 5. Shirin

  Ależ jestem dumna z mojej nauczycielki!!! Nie mogło być inaczej! Mój drugi powód do dumy na tej liście to Emi (konkolpolny) – dwie osoby na właściwym miejscu ? Trzymam kciuki!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *